17
GRU 2008

Imprezy i spotkania integracyjne

logo_projektGardzień:

W niedzielę 7 grudnia 2008r. nieopodal Iławy, w  Gardzieniu, w przepięknej gospodzie miało miejsce integracyjne spotkanie mikołajkowe. Uczestnikami  imprezy byli członkowie Klubu Integracji społecznej oraz Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej, biorących udział w projekcie  systemowym ”Masz Okazję – Pomóż Sobie”.
Przejażdżka bryczkami, jazda konna, rzucanie podkową do celu, mecz w piłę nożną, karaoke, przepyszne jedzonko to tylko część atrakcji wspaniałej imprezy mikołajkowej. Takiej udanej zabawy można nam tylko pozazdrościć!
Niech magiczny czas nadchodzących świąt  zagości w nas…
 

Mierzejewo:

W przepiękny grudniowy piątek 12 – go, uczestnicy Klubu Integracji Społecznej w ramach projektu „Masz Okazję – Pomóż Sobie” wybrali się na kolejną już imprezę integracyjną. Tym razem obrany cel podróży to przeurocze o każdej porze roku Mazury – a dokładnie Mierzejewo położone w okolicach Mrągowa. Cały pobyt przeznaczony był dla osób lubiących sporty ekstremalne i szalony ubaw bez względu na wiek.
Przejażdżki samochodami terenowymi, quadami, survival, strzelanie z wiatrówki, outdoor to główne atrakcje zapierające dech w piersiach wszystkich uczestników pysznej zabawy.
Uwieńczeniem całodziennych szaleństw terenowych była biesiada przy suto zastawionym stole, przepełnionym mazurskim jadłem, a wszystko to przy magicznie płonącym brzaskach kominka oraz dzieleniu się wzajemnymi przeżyciami. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń…
Cel integracji, jak najbardziej został osiągnięty.
 

Sopot, Gdańsk

W niedzielę 14 grudnia Klub Integracji Społecznej wraz z Młodzieżowym Klubem Integracji Społecznej odwiedził Aqua Park w Sopocie. Stęsknieni za latem chcieliśmy powrócić pamięcią do minionego lata i powolutku przygotować się na nadchodzące. Szaleństw była masa: rwąca rzeka, serpentynowe zjeżdżalnie to gratka dla śmiałków, a na osoby lubiące ciepełko i bąbelki czekały brodziki, jacuzzi. Po intensywnie spędzonym czasie na basenie czekał na nas smaczny obiad w przyjemniej restauracyjce Aqua Parku.
Z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy na podbój Gdańska. Złożyliśmy wizytę Teatrze Wybrzeże, by delektować się kulturą z nieco wyższej półki. Spektakl przedstawiony na scenie gdańskiego teatru  nosił tytuł „Intymne lęki”. Ta delikatna komedia opowiadała o poszukiwaniu miłości przez ludzi w różnym wieku.
Droga powrotna do Iławy przepełniona była mnóstwem wymiany wrażeń wśród uczestników wycieczki, doznanych podczas całodziennego pobytu w nadmorskim grodzie.