01
WRZ 2021

Do kogo się zwrócić po pomoc socjalną i wsparcie?

OBSŁUGA PODOPIECZNYCH W TERENIE

LISTA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH WRAZ Z REJONAMI OPIEKUŃCZYMI

... kliknij nazwisko, aby obejrzeć ulice przypisane do rejonu opiekuńczego
albo przejdź do wyszukiwarki pracowników socjalnych pod bieżącym wykazem ...

Poniżej znajduje się aktualny, szczegółowy wykaz pracowników socjalnych wraz z podlegającymi im rejonami opiekuńczymi i ulicami.
*** nowy wykaz obowiązuje od 1 września 2021 roku ***


KIEROWNIK (pokój nr 113b, I piętro - wejście przez sekretariat)

     tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 22
     tel. bezpośredni: 89 649 97 22
Grażyna Kemska, Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej
e-mail: pomoc@mops.ilawa.pl, g.kemska@mops.ilawa.pl


POKÓJ NR 102 (I piętro)

     tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 25
     tel. bezpośredni: 89 649 97 25
Magdalena Jonowska, prac. socjalny - Rejon Nr 07 - e-mail: m.jonowska@mops.ilawa.pl
Aneta Nica, prac. socjalny - Rejon Nr 08 - e-mail: a.nica@mops.ilawa.pl
Wioletta Nastaj, prac. socjalny - Rejon Nr 15 - e-mail: w.nastaj@mops.ilawa.pl


POKÓJ NR 103 (I piętro)

     tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 23
     tel. bezpośredni: 89 649 97 23
Janina Szylakowska, prac. socjalny - Rejon Nr 11 - e-mail: j.szylakowska@mops.ilawa.pl
Anita Gross, prac. socjalny - Rejon Nr 12 - e-mail: a.gross@mops.ilawa.pl
Izabela Tylka, prac. socjalny - Rejon Nr 16 - e-mail: i.tylka@mops.ilawa.pl
Magdalena Czarnogórska, prac. socj. - Rejon Nr 17 - e-mail: m.czarnogorska@mops.ilawa.pl


POKÓJ NR 104 (I piętro)

     tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 27
     tel. bezpośredni: 89 649 97 27
Jolanta Wicik, prac. socjalny - Rejon Nr 10 - e-mail: j.wicik@mops.ilawa.pl
Ewa Kacperska, prac. socjalny - Rejon Nr 01 - e-mail: e.kacperska@mops.ilawa.pl
Elżbieta Kuczmarska, prac. socjalny - Rejon Nr 05 - e-mail: e.kuczmarska@mops.ilawa.pl
Lucyna Nastaj, prac. socjalny - Rejon Nr 14 - e-mail: l.nastaj@mops.ilawa.pl


POKÓJ NR 107 (I piętro)

    tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 31
    tel. bezpośredni: 89 649 97 31
Jadwiga Kwiatek, prac. socjalny - Rejon Nr 04 - e-mail: j.kwiatek@mops.ilawa.pl
Honorata Schramke, prac. socjalny - Rejon Nr 03 - e-mail: h.schramke@mops.ilawa.pl
Magdalena Dąbrowska, prac. socj. - Rejon Nr 13 - e-mail: magda.dabrowska@mops.ilawa.pl
Anna Stawiarska, prac. socjalny - Rejon Nr 02 - e-mail: a.stawiarska@mops.ilawa.pl


POKÓJ NR 112 (I piętro)

    tel. centrala: 89 649 97 20 wewn. 15
    tel. bezpośredni: 89 649 97 15
Dorota Zalewska, prac. socjalny - Rejon Nr 09 - e-mail: d.zalewska@mops.ilawa.pl
Aleksandra Krotowska, prac. socjalny - Rejon Nr 06 - e-mail: a.krotowska@mops.ilawa.pl

 

WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

 

szukaj