STY 2015

Spotkanie wigilijne w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

wigilia2014 rndDnia 20 grudnia 2014r. o godz. 12.00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Iławie odbyła się Wieczerza Wigilijna dla 100 osób, na którą przybyli pensjonariusze Dziennego Domu Pomocy Społecznej, osoby bezdomne, niepełnosprawne oraz samotne.

Na wieczerzę zostali zaproszeni również mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Iławie wraz z Dyrektorem.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Urzędu Miasta Iławy, nie zabrakło również pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Modlitwę poprowadził o. Lucjan Osiecki, proboszcz z Parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie.

Wigilia 2014

w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Iławie

Wigilia to nie jest czas,

gdy jest prezentów moc

Wigilia to nie jest czas,

gdy potraw sto na stole

Wigilia to przepiękny czas,

Bożonarodzeniowy czas,

Gdy siedzimy wszyscy w kole,

i MAMY bliskich przy stole.

Na wieczerzę zostali zaproszeni mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Iławie wraz z Dyrektorem.

Świąteczny czas podczas spotkania umilili nam: pani Agnieszka i pan Roman, którzy grali i śpiewali kolędy oraz o. Lucjan, który zagrał na gitarze i zaśpiewał kilka kolęd.