CZE 2014

Piknik integracyjny w ramach VII edycji Projektu

piknik 2014 rndW dniu 27 maja 2014 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, przy ul. Obrońców Westerplatte 5, odbył się piknik integracyjny, realizowany w ramach VII edycji projektu systemowego, współfinansowanego ze środków EFS, pn. Masz Okazję – Pomóż Sobie.

Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie. Z zaproszonych gości przybyli: zastępca burmistrza miasta Iławy, p. Andrzej Lewandowski oraz Przewodniczący Komisji Problematyki Społecznej, p. Włodzimierz Harmaciński.

Piknik został zorganizowany dla uczestników/ uczestniczek projektu systemowego oraz ich rodzin.

kapital150.jpgunia150.jpg

Piknik został zorganizowany dla uczestników/uczestniczek projektu systemowego oraz ich rodzin. Zgodnie z programem spotkania przedstawiono szczegółowe działania, które będą realizowane w ramach projektu oraz zaplanowane wyjazdowe zajęcia edukacyjne.

Podczas pikniku można było skonsumować smaczne potrawy przygotowane przez kucharzy baru „Bartek” w Iławie oraz przyłączyć się do wspólnego grillowania przy muzyce. Zarówno humor uczestników, jak i pogada dopisały. Nie zabrakło także miłej atmosfery.

Poniżej niewielki fotoreporaż z pikniku.

Projektprojekt

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską