MAJ 2013

Piknik integracyjny realizowany w ramach VI edycji Projektu

piknik-6-edycja  W dniu 28 maja 2013 roku na terenie restauracji „Zajazd Wielka Żuława” w Iławie odbył się piknik integracyjny, realizowany w ramach VI edycji projektu systemowego, współfinansowanego ze środków EFS, pn. „Masz Okazję – Pomóż Sobie”.

Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie. Gościem, który przybył na spotkanie był Burmistrz Miasta Iławy, p. Włodzimierz Ptasznik.

Piknik został zorganizowany dla uczestników/uczestniczek projektu oraz ich rodzin. Podczas pikniku zaprezentowano pokaz multimedialny promujący projekt oraz działania uwzględnione w harmonogramie projektu.

Można było skonsumować smaczne potrawy przygotowane przez kucharzy restauracji „Zajazd Wielka Żuława” w Iławie.

Mimo niebyt sprzyjającej pogody, humor oraz miła atmosfera dopisywała uczestnikom/uczestniczkom pikniku integracyjnego.

Poniżej przedstawiamy krótki fotoreportaż z pikniku.Tutaj można obejrzeć fragment filmu z inauguracji VI edycji projektu pn. Masz Okazję - Pomóż Sobie

efslogo   Logopom